Jak budować – krok po kroku.

OD FUNDAMENTÓW DO STANU SUROWEGO ZAMKNIĘTEGO.

Stało się. Mieszkanie z rodzicami lub teściami już Ci się uprzykrzyło? Masz dość sąsiadów? Powiększyła Ci się rodzina, a zmieszczenie dwójki dzieci i kruszyny rasy husky na 43 m2 staje się problematyczne? Chcesz przenieść swoje home-office z szerokiego parapetu w sypialni do prawdziwego gabinetu? Słowem. Chcesz własnego domu! I co ważniejsze, nie chcesz gotowca, ale chcesz budować go samodzielnie? Świetnie! To miejsce jest dla Ciebie!

Poniżej znajdziesz serię wpisów, w których usystematyzowaliśmy wiedzę, o tym JAK WYBUDOWAĆ DOM KROK PO KROKU? W kilku konkretnych wpisach, opisujemy jak wygląda cały proces budowy domu. Zaczynamy od wyboru działki, przez przygotowanie fundamentów, wybór materiałów i fachowców, stawianie ścian, kładzenie dachu, wstawianie okien, aż po wykończenie domu z zewnątrz.

Stawiając pierwszy dom, byliśmy w tym samym miejscu, co Ty teraz, dlatego do we wpisach przyjęliśmy perspektywę nowicjusza i tłumaczymy ile się da. Liczymy, że nasze wskazówki pomogą Ci przy budowie lub koordynacji prac nad Twoim własnym domem.

Zaczynamy!

Po więcej informacji z zakresu budowy domu zapraszamy do naszych pozostałych wpisów. Jeśli jest jakiś temat, który szczególnie Was nurtuje, dajcie znać, zgłębimy zagadnienie. Powodzenia z budową!